O NAS – Unipromotion

O NAS


Firma UniPRomotion powstała w 2011 roku. Naszym celem było, i jest do dziś dnia, szeroko pojęta promocja, prowadzenie kompleksowej obsługi klienta biznesowego i indywidualnego w zakresie szkoleń, doradztwa oraz pozyskiwania dotacji unijnych. Skąd pomysł na nazwę? Z paroletniej pracy przy pozyskiwaniu dotacji unijnych oraz realizowanymi w związku z tym kampaniami promocyjnymi.

Zespół UniPRomotion pomoże Tobie uzyskać dofinansowanie na Twoje szkolenie lub szkolenie Twojego pracownika. Napisze i zrealizuje Twój projekt! Jesteśmy do Twojej dyspozycji również w przypadku doradztwa związanego z rozpoczęciem nowej działalności lub chęcią dalszego rozwoju firmy, napiszemy dla Ciebie biznesplan i wskażemy najlepsze rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa.

Osoby niepełnosprawne mogą liczyć na nasze kompleksowe wsparcie w poszukiwaniu pracy, w wyznaczeniu właściwej ścieżki rozwoju zawodowego i osobistego przez integracje społeczną.

 
CO NAS WYRÓŻNIA?
Certyfikat_2023

9001:2015

Nasza firma wdrożyła i utrzymuje System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2015. Certyfikowany System Zarządzania Jakością jest przede wszystkim dowodem na to, że dbamy o jakość naszych usług i znamy oczekiwania naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującą Księgą Jakości naszej firmy.
NASI DOTYCHCZASOWI KLIENCI
Nasz sukces, to nasi klienci. Pracowaliśmy już z różnymi branżami i zebraliśmy sporo pisemnych referencji, które są dostępne na życzenie.
 

klienci

aktualnosci gfx9a