SZKOLENIA – Unipromotion

SZKOLENIA

Jesteśmy profesjonalistami w zakresie projektowania procesów szkoleniowych. Oferujemy szkolenia specjalistyczne z różnych sektorów, co jest możliwe dzięki stałej współpracy z profesjonalistami w swoich dziedzinach, m.in.: szkolenia biznesowe, językowe, menedżerskie, sprzedażowe, zawodowe i warsztaty rozwojowe. Poproś nas o przygotowanie oferty, a my dopasujemy program szkoleniowy pod Twoją branżę. O WYSOKIEJ JAKOŚCI NASZYCH SZKOLEŃ ŚWIADCZY CERTYFIKAT ISO 9001:2015
Na szkoleniach spotykają się przedstawiciele różnych firm, z różnych sektorów, pracujący na różnych stanowiskach pracy i operujący w różnych środowiskach, często międzynarodowych. Różnorodność doświadczeń, jest wartością dodaną szkoleń otwartych i stwarza możliwość wymiany informacji oraz spojrzenia zarówno na siebie jak i na własną firmę przez pryzmat osób pracujących na podobnych stanowiskach i spotykających się z podobnymi problemami w innych firmach.

Gwarantujemy sprawną organizację, profesjonalny i szybki kontakt oraz terminowość szkoleń.

logo+tytuł
SZKOLENIA DOFINANSOWANE W RAMACH BUR
Nasza firma świadczy swoje usługi poprzez Bazę Usług Rozwojowych (BUR), dzięki czemu możesz otrzymać 80% dofinansowania na wszystkie nasze szkolenia oraz doradztwo dla przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdziesz zarówno szkolenia otwarte, które odbywają się w ramach regularnego kalendarza, jak i zamknięte „szyte na miarę”, które możemy zorganizować specjalnie dla Twojego przedsiębiorstwa.

Zobacz listę otwartych szkoleń dofinansowanych:

kliknij tutaj
Chcesz uzyskać dofinansowanie na szkolenie?

Skontaktuj się z nami!
+48 694 660 312
biuro@unipromotion.pl